ברוכים הבאים לאתר חברת ב.ב. טכנולוגיות בע"מ.

חברת ב.ב. טכנולוגיות מספקת שירותי תמיכה ומתן פתרונות מקצועיים בכל נושאי המחשוב בעסק מעל ל 20 שנה.
מאז הקמתה בשנת 1990, צברה מוניטין רב בפתרונות מחשוב כוללים, החברה מתמחה במתן מגוון מקיף של פתרונות מקצה לקצה ושירותים מקצועיים המספקים מענה לצרכים הדינמיים של קהילת העסקים.

  • הקמה, תחזוקה וניהול רשתות מחשבים.
  • תמיכה וניהול שרתים מרחוק ובבית הלקוח.
  • תמיכת מחשבים מרחוק ובבית הלקוח.
  • ניהול ציודי תקשורת ואבטחת מידע (נתבים, מתגים, Firewall) של מגוון החברות המובילות בשוק.
  • מכירה והספקת מחשבים, שרתים, ציוד תקשורת וציוד מחשוב.
  • מיקור חוץ.

לחברה מספר הולך וגדל של לקוחות עסקיים,משרדים קטנים וחברות גדולות כאחד.

לחברה טכנאים בעלי ניסיון רב בתחום התמיכה הטכנית בסביבת מערכות הפעלה של מייקרוסופט.
החברה מתמחה בתכנון, הקמה, יעוץ ותחזוקה של רשתות מחשבים לעסקים. החברה מספקת פתרונות מחשוב מלאים לעסקים מרמת המחשב האישי ,המדפסת וכלה בשרתים ארגונים לעסקים קטנים כגדולים.

עברנו

אנו בחברה יודעים כי פתרונות מוצלחים נוצרים בזכות היכולת לראות את התמונה הכוללת, אך לא פחות מכך, באמצעות תשומת הלב לפרטים הקטנים. פתרונות מוצלחים הם תוצר של שירות לא פחות מאשר של טכנולוגיה, של ניסיון המשלב ידע ונתמך ביכולת להעניק תגובה מהירה. לא קיים מרכיב אחד מסוים אותו ניתן להגדיר כגורם העיקרי להצלחה. כל החלקים המרכיבים את השלם חשובים באותה מידה.

גישה זו מנחה אותנו בכל פרויקט. אנו מחוייבים לספק ללקוח שירות ותמיכה מלאים, תוך ניצול מלוא הידע, הניסיון והמשאבים העומדים לרשותנו, כדי להבטיח שכל לקוח ייהנה מהפתרון הטוב ביותר תוך התאמה מלאה לצרכיו.

הקמנו עבור לקוחותינו מערך שרות לקוחות הנותן מענה מיידי ומקצועי לכל לקוח,אפשרות שליטה מרחוק על המחשב המרוחק ומתן פתרון מהיר.
בנוסף, הוקמה בחברה מערכת ניתור המאפשרת בזמן אמת (ללקוחות אשר מנויים על השירות) קבלת התראות על תקלות בשרתים עוד לפני שהלקוח מודע לתקלה.